Elektronická zabezpečovací signalizace

Princip střežení spočívá v hlídání daného prostoru vhodnými prostorovými čidly, s doplněním o nástrahové kontakty, na vytipovaných dveřích. Skleněné plochy je možno střežit spolehlivými, prostorovými audiodetektory. K tísňové signalizaci nabízíme, kromě pevně montovaných tísňových spínačů, i osobní, bezdrátová tísňová tlačítka, velikosti přívěsku. Snímací prvky mohou být napojeny na některou z variant 4 až 128 smyčkových ústředen s ovládáním samostatnými ovladači až z pěti míst současně. Špičková varianta ovladače s LCD displejem dovoluje komunikaci s uživatelem v českém textu a na připojenou tiskárnu provádí zápis jednotlivých operací a poplachů. Pomocí přídavných modulů ústředny lze dálkově, přes tel. linku, internet, zařízení ovládat popř. získávat informace o jeho okamžitém stavu. Výstupů z ústředen lze použít ke všem druhům signalizací a jejich kombinací; (siréna, maják, automat. tel. volba (ATV) do bytu, IP komunikace, ATV na hlídací službu, PCO). V případě použití vhodných snímačů a čidel, lze těchto systémů za určitých okolností používat i ke sledování vzniku požáru, úniku plynu, stavu teploty, tlaku, hladiny vody atd., což podstatně zvyšuje využitelnost těchto systémů.


Novinka:

U podepsání servisních smluv na naše montáže máte záruku na práci a vybrané systémy 3 roky a můžete získat slevu na programování systémů !

Více informací pro alarmy do bytů můžete získat na telefonu 603 424 798 a nebo napište svuj dotaz na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Námi montované systémy se vyznačují se těmito vlastnostmi:
- nejvyšší hodnocení zkušebny VDS (Německo) i TESTALARM (ČR)
- systém je velmi flexibilní, program je možno do nejmenších detailů modifikovat dle požadavku objektu
- max. počet programových výstupů 50, ovládání KZS, Bankomatů, dveří, reflektory, závory, osobní magnetické karty, atd.
- veškeré texty na displeji jsou v českém textu
- časová závislost platnosti přístupových kódů
- možnost připojení tiskárny a počítače
- možnost monitorování z jednoho místa
- programové spojení na PC několika druhů systémů EZS, EPS, PTV do jednoho centrálního pracoviště
- programové vybavení speciálně aplikované pro použití v objektech zvláštní důležitosti

Elektronická požární signalizace

V této oblasti Vám můžeme nabídnout výrobky firmy ARITECH, DSC, ESSER a LITES. Jedná se o klasické smyčkové systémy až po adresné analogové systémy pro náročnější aplikace umožňující rozlišit až několik tisíc hlásičů s možností připojení tiskárny a komunikací s uživatelem pomocí LCD displeje. Ze širokého sortimentu hlásičů požáru lze nabídnout i hlásiče do tzv. EX prostředí.